آموزش زبان انگلیسی

چگونه گرامر زبان انگلیسی را بهتر یادبگیریم؟

 • چگونه گرامر زبان انگلیسی را بهتر یادبگیریم؟

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۱

  چگونگی یادگیری گرامر همواره دغدغه بسیاری از افرادی است که در حال یادگیری زبان هستند و بنظر یادگیری این بخش از زبان سخت تر از بقیه جنبه هاست. 


  چگونگی یادگیری گرامر همواره دغدغه بسیاری از افرادی است که در حال یادگیری زبان هستند و بنظر یادگیری این بخش از زبان سخت تر از بقیه جنبه هاست. اما در هر صورت برای یادگیری آن گریزی نیست و شما نیاز دارید که آن را یاد بگیرید زیرا هر عبارتی که می خوانید طبق همین قواعد و قوانین ترکیب شده اند.

   

  The Pulpit Rock
  یادگیری گرامر

   

  تجربه نشان داده است علاوه بر اینکه قواعد را جداگانه مطالعه می کنید و تمرین و مثال حل می کنید تا یاد بگیرید  بهترین راه برای یادگیری گرامر این است شما زمانی که در حال مطالعه متون انگلیسی هستید علاوه بر اینکه سعی دارید لغات و عبارات را یاد بگیرید به نکات و قواعد بکار رفته در هر جمله بیشتر دقت کنید درواقع  با اینکار با نحوه بکارگیری گرامر در جمله آشنا می شوید.

   

  The Pulpit Rock
  توجه به قواعد گرامری در عبارات

   

  سعی کنید شباهت ها و تفاوتهایی که در بین قواعد این زبان و دیگر زبانهایی که می شناسید یا حتی دستور زبان خودتان که استفاده می کنید، پیدا کنید. اینکار در یادگیری قواعد گرامری به شما کمک خواهد کرد.

  همچنین اگر بتوانید نقاط ضعف خود را در گرامر پیدا کنید، قسمت هایی که برای شما بنظر سخت تر می آید یا نمی توانید یاد بگیرید و باعث سردرگمی شما می شوند را شناسایی کنید و روی آنها بیشتر تمرکز کنید.


  کلمات کلیدی
  یادگیری گرامر - قواعد زبان انگلیسی - دستور زبان انگلیسی - آموزش گرامر انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران