آموزش زبان انگلیسی

پیدایش سویگل زبان

 • پیدایش سویگل زبان

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۰۳

  آنچه ما را بر آن داشت تا سویگل زبان را در گامهای آغازین به حرکت درآوریم و پس از نکته سنجی ها و تلاش برای یافتن راهی برای رسوخ به فکر و حافظه انسانها بتوانیم سویگل زبان را به عنوان مطمئن ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی معرفی کنیم، در اینجا می خوانید.


  آنچه ما را بر آن داشت تا سویگل زبان را در گامهای آغازین به حرکت درآوریم و پس از نکته سنجی ها و تلاش برای یافتن راهی برای رسوخ به فکر و حافظه انسانها بتوانیم سویگل زبان را به عنوان مطمئن ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی معرفی کنیم، در اینجا می خوانید:

   مشکلاتی که در دوره های آموزشی زبان به وضوح قابل مشاهده است:

  1- دوره های آموزشی پشت سر هم که توسط زبان آموزان یکی پس از دیگری و از سطحی به سطح دیگر طی می شوند ولی متاسفانه زبان آموزان تغییر خاصی در توانایی های خود در استفاده از زبان انگلیسی مشاهده نمی کنند.

  2- یکی از مشکلات کلاسهای زبان تکالیف و تمرینهای وقت گیر است که زبان آموزان را در منزل گرفتار خود نموده و علاوه بر زحمات طاقت فرسا در موارد متعددی باعث می شوند زبان آموز به علت انجام ندادن تکالیف علاقه ای به شرکت در جلسات بعدی نداشته باشد.

  3- کلاسهای زبان معمولا با نوع خاصی از استرس و ناراحتی همراه است که زبان آموز را دائما با خود درگیر نموده و باعث می شود فکر و ذهن زبان آموز به جای آنکه به یادگیری زبان متمرکز شود، زبان آموز از ترس اینکه ممکن است مدرس او را مخاطب خود قرار داده یا از او سوالی بپرسد از یادگیری غافل می شود.

  بر اساس این سه مشکل، بر آن شدیم تا سیستم آموزشی سویگل زبان را به گونه ای طراحی کنیم که بارزترین مشخصه های آنرا می توان به این صورت برشمرد:

  • تضمینی با شرط بازگشت شهریه در صورت عدم رضایت زبان آموز
  • کیف در کلاس (بدون هرگونه تکلیف و تمرین در خارج از کلاس)
  • بدون استرس و ناراحتی حین برگزاری کلاسها

  روش آموزشی ما به این صورت است که محیط های مختلف زندگی و سفر را برای زبان آموز شبیه سازی نموده و زبان آموز از طریق بازی های مختلف فیزیکی، کامپیوتری و موبایلی زبان را فرا می گیرد. همچنین شبکه اجتماعی زبان آموزان در محیط کلاس و خارج از کلاس با برنامه های متنوعی مانند پیاده روی، ورزش صبحگاهی، صرف شام در رستوران به گونه ای شکل می گیرد که زبان آموز زندگی در محیط انگلیسی زبان را تجربه می کند.

  بی شک شرکت در دوره های آموزشی سویگل زبان تجربه ای به یاد ماندنی خواهد بود که تا پایان عمر به همراه زبان آموز خواهد ماند و توانایی استفاده از زبان انگلیسی هرگز شما را رها نخواهد کرد.


  کلمات کلیدی
  رزتا استون - کدینگ لغات و کلمات - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران