آموزش زبان انگلیسی

کلاس مجازی زبان انگلیسی و ...

 • کلاس مجازی زبان انگلیسی و ...

  تاریخ : ۹۵/۱۲/۱۵

  مدرسین و زبان آموزان از سراسر کشور می توانند با استفاده از سیستم مدیریت کلاس مجازی (سویگل کم) بدون هر گونه محدودیت زمانی و مکانی کلاس یادگیری زبان خود را به بهترین شکل ممکن تشکیل دهند.


   سویگل کم، سیستم مدیریت کلاسهای مجازی آموزش زبان است که برای مدرسین و زبان آموزان امکانات لازم جهت برگزاری یک کلاس آموزش زبان با بالاترین کیفیت ممکن را فراهم می کند.

   

  * مدرس زبان هستم!

  کلاس مجازی زبان انگلیسی

  شما می توانید با استفاده از سویگل کم، اوقات مورد نظر خود برای تدریس را مشخص نمایید و پس از اعلام آن زمان به سیستم سویگل کم، مبلغ شهریه را نیز خودتان تعیین نمایید. زبان آموزان از سراسر کشور اعلام آمادگی شما برای کلاس را مشاهده نموده و با ارسال تقاضای خود به شما شرایط برگزاری کلاس به صورت مجازی را فراهم می کنند. در صورتی که تمایل دارید از طریق سویگل کم خدمات آموزشی خود را به متقاضیان آموزش زبان انگلیسی در سراسر کشور بفروشید، مراحل زیر را پیگیری نمایید.

   

  1- در سایت سویگل زبان به عنوان مدرس ثبت نام نمایید. لینک ثبت نام

   

  2- یک پیام به شماره 09196707611 تلگرام نموده و مشخصات و سابقه تدریس خود را برای ما ارسال نمایید.

   

  3- کپی شناسنامه و کارت ملی خود را به شماره 09196707611 تلگرام نمایید.

   

  4- نرم افزار IMO  یا اسکایپ یا Duo را روی سیستم خود نصب نمایید. لازم به ذکر است که نرم افزار IMO  یا اسکایپ یا Duo قابلیت نصب بر روی لپ تاپها و گوشی های موبایل با سیستم عامل ios را داشته و بر روی سیستمهای اندرویدی به صورت پیشفرض نصب می باشد. همچنین در کامپیوترهای با سیستم عامل ویندوز از طریق مرورگر وب قابل استفاده است.

   

  5- با استفاده از ایمیلی  یا شماره تلفنی که در بند یک در سویگل زبان ثبت نام کرده اید، وارد نرم افزار IMO  یا اسکایپ یا Duo شوید و استفاده از آن را تمرین کنید.

   

  6- پس از انجام مراحل فوق وارد ربات تلگرام @suiglebot شده و فرم پیشنهاد کلاس را پر و ارسال نمایید. ظرف 24 ساعت تقاضای شما مورد بررسی قرار گرفته و جهت تست نرم افزار با شما تماس خواهیم گرفت. 

   

   7- پس از انجام مراحل فوق شما برای استفاده از سیستم سویگل کم آماده شده اید. شما می توانید با استفاده از شماره موبایل و پسورد خود وارد سایت سویگل زبان شده در بخش کلاس زنده (سویگل کم) کلاس زنده اینترنتی پیشنهاد نمایید یا به تقاضای زبان آموزان پاسخ مثبت داده و برای کلاس آنلاین اینترنتی هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

   

  * زبان آموز هستم!

  کلاس مجازی زبان انگلیسی

  شما می توانید با استفاده از سویگل کم، اوقات مورد نظر خود برای فراگیری زبان را مشخص نمایید و پس از اعلام آن زمان به سیستم سویگل کم، مبلغ شهریه را نیز خودتان تعیین نمایید. مدرسین از سراسر کشور اعلام آمادگی شما برای کلاس را مشاهده نموده و با ارسال تقاضای خود به شما شرایط برگزاری کلاس به صورت مجازی را فراهم می کنند. در صورتی که تمایل دارید از طریق سویگل کم خدمات آموزشی مورد نظر خود را از مدرسین آموزش زبان در سراسر کشور دریافت نمایید، مراحل زیر را پیگیری نمایید.

   

   

  1- وارد ربات تلگرام @suiglebot شوید و کلاس مورد نظر خود را با توجه به توضیحات هر کلاس و مشخصات مدرس مربوطه انتخاب نمایید.

   

  2- در صورت موافقت مدرس یا تقاضای کلاس شما، لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

   

  3- پس از پرداخت شهریه کلاس شماره تماس مدرس مربوطه برای شما ارسال شده و شما می توانید جهت برگزاری کلاس با ایشان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

   

  * در صورت وجود هرگونه ابهام می توانید با شماره تلفن 09196707611 تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بفرستید.


  کلمات کلیدی
  کلاس مجازی زبان انگلیسی - آموزش مجازی زبان انگلیسی - نرم افزار کلاس مجازی انگلیسی - کلاس اینترنتی زبان انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران