آموزش زبان انگلیسی

معرفی سویگل زبان

 • معرفی سویگل زبان

  تاریخ : ۹۱/۰۴/۰۲

  سویگل زبان با برنامه‌ای مدون و با استفاده از تکنولوژیهای جدید، دوره‌های آموزشی خاص خود را با مشخصات منحصر به فردی مانند تضمین صددرصد، کیف در کلاس، حذف استرس در زمان یادگیری و با برنامه‌ریزی متمرکز بر یک‌یک زبان‌آموزان ویژه کودکان خردسال، جوانان و بزرگسالان برگزار می‌کند.






  سویگل زبان پاسخی است به شما! شما که دوره های آموزشی متعددی را پشت سر گذاشته اید، شما که از نرم افزارها و کتابهای آموزشی بسیاری استفاده کرده اید، شما که هزاران لغت را به خوبی می شناسید، اما فقط یک مشکل کوچک دارید و آنهم این است که نمی توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید! نمی توانید یک فیلم به زبان انگلیسی را متوجه بشوید و نمی توانید به خوبی بخوانید و بنویسید.

   

  سویگل زبان فقط و فقط همین یک مشکل کوچک را حل می کند! 

  اینکه به آسانی و بدون حس سختی و ناراحتی حرف بزنید و به آسانی صحبتهای دیگران را درک کنید و اگر تمایل داشتید در ادامه خوب و صحیح بخوانید و بنویسید.

   

   مشخصات خاص دوره های سویگل زبان

  • تضمینی با شرط بازگشت شهریه در صورت عدم رضایت زبان آموز
  • کیف در کلاس (بدون هرگونه تکلیف و تمرین در خارج از کلاس)
  • بدون استرس و ناراحتی حین برگزاری کلاسها

   

   


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی - آموزش سریع زبان انگلیسی - آموزش مکالمه انگلیسی - آموزش مکالمه زبان انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران