آموزش زبان انگلیسی

کلاس مجازی برای زبان آموزان

 • کلاس مجازی برای زبان آموزان

  تاریخ : ۹۶/۰۳/۰۵

  زبان آموزان می تواند در هر شهر یا کشوری که هستند با استفاده از اینترنت در کلاسهای مجازی ما که به صورت خصوصی (یک مدرس در مقابل یک زبان آموز) تشکیل می شود شرکت نمایند. لازم به ذکر است میزان شهریه کلاس، زمان تشکیل کلاس و موضوع مورد بحث کلاس را خودتان می توانید تعیین نمایید.


   

  * زبان آموز هستم!

  کلاس مجازی زبان انگلیسی

  شما می توانید با استفاده از سویگل کم، اوقات مورد نظر خود برای فراگیری زبان را مشخص نمایید و پس از اعلام آن زمان به سیستم سویگل کم، مبلغ شهریه را نیز خودتان تعیین نمایید. مدرسین از سراسر کشور اعلام آمادگی شما برای کلاس را مشاهده نموده و با ارسال تقاضای خود به شما شرایط برگزاری کلاس به صورت مجازی را فراهم می کنند. در صورتی که تمایل دارید از طریق سویگل کم خدمات آموزشی مورد نظر خود را از مدرسین آموزش زبان در سراسر کشور دریافت نمایید، مراحل زیر را پیگیری نمایید.

   

  1- وارد ربات تلگرام @suiglebot شوید و کلاس مورد نظر خود را با توجه به توضیحات هر کلاس و مشخصات مدرس مربوطه انتخاب نمایید.

  2- در صورت موافقت مدرس یا تقاضای کلاس شما، لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

  3- پس از پرداخت شهریه کلاس شماره تماس مدرس مربوطه برای شما ارسال شده و شما می توانید جهت برگزاری کلاس با ایشان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

   

  * در صورت وجود هرگونه ابهام می توانید با شماره تلفن 09196707611 تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بفرستید.

   


  کلمات کلیدی
  آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی - کلاس زبان انگلیسی با اسکایپ - کلاس زبان انگلیسی با ایمو -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران