آموزش زبان انگلیسی

منشور اخلاقی

 • منشور اخلاقی

  تاریخ : ۹۱/۰۹/۰۵

  با یاری از خداوند سبحان و اعتقاد به این که عالم محضر خداست و همواره ناظر بر اعمال انسان است و به منظور پاس داشت مقام بلند دانش و پژوهش و نظر به اهمیت جایگاه آموزش در اعتلای فرهنگ و تمدن بشری، مدیریت، اساتید و زبان آموزان مجموعه آموزشی سویگل زبان، اصول زیر را در انجام فعالیت های خود مدنظر قرار می دهند


  با یاری از خداوند سبحان و اعتقاد به این که عالم محضر خداست و همواره ناظر بر اعمال انسان است و به منظور پاس داشت مقام بلند دانش و پژوهش و نظر به اهمیت جایگاه آموزش در اعتلای فرهنگ و تمدن بشری، مدیریت، اساتید و زبان آموزان مجموعه آموزشی سویگل زبان، اصول زیر را در انجام فعالیت های خود مدنظر قرار می دهند:

  1- هرگز عافیت طلبی و سستی را جایگزین تلاش و کوشش در راستای رسیدن به اهداف خود نکنیم.

  2- هرآنچه را می دانیم با اشتیاق به دیگران عرضه نموده و مصداق بارز کسانی باشیم که زکات علم را تمام و کمال پرداخت می کنند.

  3- رقابت شغلی را در امر آموزش و یادگیری منحصر به تلاش بیشتر جهت ارتقاء خود دانسته و در هیچ حال به بهانه رقابت علمی از کمک به دیگران سرباز نزنیم.

  4- یادگیری حق همه کسانی است که می دانند که نمی دانند. این حق را به سبب عدم امکانات مالی از هیچ کس دریغ نکنیم. آموزش رایگان یا پرداخت بخشی از شهریه حق مسلم همه کسانی است که به هر دلیل از امکانات مالی مناسبی برخوردار نیستند.

  5- در همه حال قدردان معلمان خود بوده و پدر و مادرمان را که بزرگترین معلمان زندگی مان هستند را در صدر فکر و ذهن خود می نشانیم.

  6- ضمن رعایت حریم خصوصی اطرافیانمان، رعایت حریم ها و حرمتها را در همه حال نموده و از هرگونه حرمت شکنی و تندروی در برخورد با دیگران خودداری می کنیم.

  7- در همه حال از خداوند بزرگ یاری می جوییم و اقرار می کنیم که ذره ای در عالم خارج از اراده او نخواهد لرزید.


  کلمات کلیدی
  عهدنامه - اصول اخلاقی - منشور اخلاقی - انگلیسی سریع -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران