آموزش زبان انگلیسی

چگونه می توان مهارت speaking را بالا ببریم؟

 • چگونه می توان مهارت speaking را بالا ببریم؟

  تاریخ : ۹۲/۰۲/۲۸

  مهم ترین بخش زبان انگلیسی این است که بتوانید بدون هیچ عیب و نقصی صحبت کنید و به دنبال یادگیری این بخش، یادگیری مهارت های دیگر برای شما راحت تر می شود. 


  مهم ترین بخش زبان انگلیسی این است که بتوانید بدون هیچ عیب و نقصی صحبت کنید و به دنبال یادگیری این بخش، یادگیری مهارت های دیگر برای شما راحت تر می شود.

  البته به این نکته توجه داشته باشید که رسیدن به مهارت کافی نیازمند صرف وقت و تمرین و تلاش زیادی است.


  فرصت ها را از دست ندهید.

   

  از هر موقعیتی برای صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده کنید.هیچ موفقیتی بدون تمرین و تکرار در کاری بدست نمی آید. پس هر چقدر می توانید تمرین کنید دایره لغات خود را افزایش دهید و انگلیسی صحبت کنید. هرگز از اشتباه کردن نترسید و ناامید نشوید.


  به صوت های انگلیسی گوش دهید.

   


  The Pulpit Rock
  گوش دادن موسیقی انگلیسی

   

  ویس های انگلیسی و موسیقی هم به شما کمک می کنند. سعی کنید با دقت به آنها گوش دهید و همراه با آنها تکرار کنید، لغات جدید را بیاموزید و تلفظ خود را بهبود دهید.


  با دوستان خود مکالمه کنید.

   


  The Pulpit Rock
  مکالمه با دوستان

   

  با چند نفر از دوستان خود که به زبان انگلیسی مسلط هستند قرار ملاقات گذاشته و با یکدیگر به گفتگو و تبادل نظر در مورد موضوعاتی که به نظرتان جذاب است بپردازید. اگر در حین صحبت کردن لغتی را نمی دانید و می خواهید آن را بکار ببرید، سعی کنید برای بیان منظور خود از آن لغاتی که می دانید کمک بگیرید.


  با دیالوگ های فیلم تمرین کنید.

   

  تماشای فیلم را نیز از یاد نبرید. خودتان را به جای شخصیت های فیلم قرار دهید و دیالوگ های آنها را بیان کنید. در واقع سعی کنید با کاراکتر های فیلم تعامل داشته باشید، به جای آنها دیالوگ بگویید و یا اگر با شخص دیگری فیلم می بینید سعی کنید درمورد موضوع و شخصیت ها نظر یکدیگر را بپرسید.


  با خودتان انگلیسی صحبت کنید.

   


  The Pulpit Rock
  گفتگو کردن با خود

   

  افکارتان را به انگلیسی و با صدای بلند بیان کنید و در همین حال صدای خود را ضبط کنید. وقتی خودتان به صدایتان گوش می دهید می توانید اشکالاتی را که در تلفظ تان متوجه می شوید شناخته و آن را را اصلاح کنید.


  دایره واژگان خود را وسیع کنید.

   

  هر روز مدتی از وقت خود را به یادگیری لغات جدید اختصاص دهید. هر چقدر دایره لغات شما گسترده تر باشد برای صحبت کردن و انتقال منظور خود کمتر با مشکل روبرو هستید و می توانید لغات مختلفی را هر بار استفاده کنید.


  از دیکشنری کمک بگیرید.

   

  همیشه یک دیکشنری به همراه داشته باشید البته خیلی به آن متکی نباشید. وقتی با یک لغت جدید روبرو هستید اول خودتان تلاش کنید تا آن را تلفظ کنید یا مفهوم آن را در غالب عبارت استفاده شده درک کنید و در نهایت با آنچه در دیکشنری مشاهده می کنید یا گوش می دهید مقایسه کنید.


  کلمات کلیدی
  speaking - تقویت مهارت speaking - چگونه انگلیسی روان صحبت کنیم - مهارت گفتاری -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران