آموزش زبان انگلیسی

با این روش ها می توانید مهارت مکالمه انگلیسی خود را بالا ببرید.

 • با این روش ها می توانید مهارت مکالمه انگلیسی خود را بالا ببرید.

  تاریخ : ۹۲/۰۲/۲۸

  زمانی که شما یک زبان جدید یاد می گیرید، اینکه بتوانید به راحتی به آن زبان گفتگو و مکالمه کنید مهارت شما را نشان می دهد و سبب بالارفتن اعتماد به نفس شما و داشتن ارتباطات بیشتر با اطرافیانتان می شود.


  زمانی که شما یک زبان جدید یاد می گیرید، اینکه بتوانید به راحتی به آن زبان گفتگو و مکالمه کنید مهارت شما را نشان می دهد و سبب بالارفتن اعتماد به نفس شما و داشتن ارتباطات بیشتر با اطرافیانتان می شود.

  با بکارگیری این روش ها می توانید توانایی خود را در این زمینه افزایش دهید ؛

  از جمله اینکه هرگز سعی نکنید جملاتی که می خواهید بکار ببرید را ابتدا به زبان مادری بیان کنید و بعد تلاش کنید که آن عبارات را به تبدیل به زبان انگلیسی کنید.  ترجمه  کردن کار اشتباهی است زیرا فعل و فاعل جملات فارسی دقیقا برعکس جملات انگلیسی است و اینکه شما بخواهید در ذهن خود سعی کنید جملات را به هم تبدیل کنید کاملا ذهن شما را بهم میریزد.

  The Pulpit Rock
  عدم ترجمه از زبان مادری به زبان مقصد

   

  دوم اینکه سعی کنید بیشتر عبارات انگلیسی را به خاطر بسپارید و یاد بگیرید تا اینکه کلمات بیشتری را حفظ کنید. شما اگر هزار لغت انگلیسی هم بلد باشید اما نتوانید از آنها برای ساخت جمله استفاده کنید هیچگونه ارزشی نخواهد داشت اما اگر یک عبارت را بلد باشید می توانید با همین یک جمله و  لغات متفاوتی که در ذهن دارید هزارتا عبارت جدید بسازید و در زمان های مختلف بکار ببرید.

   

  The Pulpit Rock
  یادگیری جمله و عبارت ها


  سوم اینکه هر چقدر بیشتر خود را در فضای انگلیسی قرار دهید بیشتر به شما کمک خواهد کرد. اگر برای شما مقدور نیست که به کشورهای دیگر سفر کنید می توانید با این روش ها خود در آن محیط تصور کنید. به عنوان مثال هر روز  برای خود موسیقی انگلیسی پخش کنید و سعی کنید همراه با آن تکرار کنید زیرا هم لغات جدیدی می آموزید و هم با لحن و نحوه تلفظ و ادای کلمات آشنا می شوید. یا سعی کنید بیشتر فیلم های زبان اصلی ببینید بدون آنکه زیرنویس فارسی داشته باشد. اخبار، روزنامه، کتاب و مقاله های انگلیسی را در این کنار فراموش نکنید. فقط این نکته را توجه کنید که از منابع مختلفی برای خواندن استفاده کنید زیرا لحن بیان و نحوه ترکیب جملات در متن های مختلف با هم متفاوت است.مثلا متن خبرهای سیاسی با متن کتب علمی و تخیلی کاملا متفاوتند. 

   

  The Pulpit Rock
  قرار گرفتن در محیط انگلیسی

   

  و نکته چهارم این است که اگر فردی را می شناسید که کاملا به طور حرفه ای با زبان انگلیسی آشنایی دارد و می تواند عبارات صحیح را از نادرست تشخیص دهد، از او بخواهید تا بخشی از وقت خود را به گفتگو و مکالمه با شما اختصاص دهد تا هم تمرینی برای شما باشد و هم اگر به مشکلی برخوردید یا اشتباهی داشتید به شما کمک کند. شما می توانید این مکالمه خود را ضبط کرده و در زمان مناسب گوش دهید و تمرین بیشتر کنید. یا می توانید از سایت های مکالمه آنلاین یا ربات های مکالمه زبان استفاده کنید.

   

  The Pulpit Rock
  مکالمه با فرد متخصص

   

  حتی می توانید در منزل با خودتان حرف بزنید، کارهایی که قرار است انجام دهید را بلند با خود تکرار کنید، شاید در ابتدا کمی احمقانه بنظر برسد اما این کار اعتماد به نفس شما را بالا می برد و از اینکه کسی دربرابر شما نیست که اگر اشتباهی رخ داد آن را به شما گوشزد کند، شما با خیال راحت تر می توانید صحبت کنید و این خود تمرینی برای شماست.

   

  The Pulpit Rock
  مکالمه کردن با خود

   

  و در آخر این سخن را به یاد داشته باشد که هیچ موفقیتی بدون داشتن هدف و انگیزه بالا و تلاش مداوم بدست نمی آید. پس شما هم در این مسیر از صرف وقت دریغ نکنید و دست از تمرین و تلاش برندارید. همچنین سعی کنید در حین یادگیری وقفه ای نیندازید زیرا هر آنچه تاکنون آموخته اید فراموش می شود و باید دوباره از اول شروع کنید. 


  کلمات کلیدی
  مکالمه زبان انگلیسی - راه های تقویت مکالمه - بالا بردن مهارت مکالمه به زبان انگلیسی - بهبود مهارت مکالمه -
  Level 1 Level 2 Level 3 Level 4     Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران